Zadzwoń: +48 32 241-31-27
biuro@e-kserokopiarki.plDane adresowe

Kserokopiarka kolorowa
bizhub C350
Produkt Specyfikacja

Wielofunkcyjne urządzenie z wbudowanym kontrolerem skanująco-drukującym

Bizhub C350 - nowy produkt Konica Minolta, współpracując z nim w prosty sposób możemy drukować i powielać potrzebne dokumenty, oszczędzając czas i pieniądze. Szeroki zakres obsługiwanych mediów do 210 g/m2, automatyczny druk dwustronny i liczne funkcje specjalne w połączeniu z zaawansowanymi opcjami wykańczania, które daje opcjonalny finiszer pozwolą tworzyć profesjonalnie wyglądające dokumenty na każdą okazję. Dostępne opcje wykańczania: sortowanie, grupowanie, zszywanie wielopozycyjne, dziurkowanie, tworzenie broszur.

Nawet skomplikowane prace można wykonać łatwo dzięki intuicyjnym sterownikom i czytelnemu panelowi sterowania, a zastosowany w urządzeniu wydajny kontroler Emperon pozwoli drukować szybciej i wydajniej w PCL i Postscript, co w połączeniu z zastosowanym w tym urządzeniu tonerem polimeryzowanym nowej generacji SIMITRI daje również lepszą jakość wydruków.

Rozbudowane funkcje skanowania, przesyłania i zarządzania dokumentami pozwolą ułatwić dostęp do ważnych informacji obniżając koszty związane z ich dystrybucją i archiwizacją.

Dzięki pełnej integracji sieciowej bizhub C350 może znacznie poprawić komunikację w firmie i przyczynić się do wzrostu efektywności pracy związanej z zarządzaniem i dystrybucją informacji. Wykorzystując zaawansowane opcje skanowania i przesyłania danych szybko można obniżyć ilość dokumentów papierowych i ułatwić dostęp do potrzebnych informacji. Rozbudowane funkcje skrzynek na dysku twardym oraz bezpieczna i wygodna obsługa online sprawią, że archiwizowanie i powielanie potrzebnych danych będzie prostsze niż kiedykolwiek.

Wysokowydajny system wydruków czarno-białych
bizhub C350 ze swoją wysoką prędkością druku monochromatycznego - 35 stron na minutę spełnia rolę centrum druku wszelakich dokumentów biznesowych. Możliwości w dziedzinie wydruków czarno-białych są wynikiem długoletnich doświadczeń i wiedzy bazującej na pełnej sukcesów linii urządzeń monochromatycznych. Oczywiście prędkość druku to nie wszystko. We współczesnych środowiskach biznesowych nawet najszybsze urządzenie może nie spełniać wymogów jeśli jest skomplikowane i czasochłonne w obsłudze. Dla kontrastu bizhub C350 został specjalnie zaprojektowany do jak najłatwiejszej i przyjaznej dla użytkownika obsługi. Koncepcja obsługi C350 została zaczerpnięta z nowej linii produktów czarno-białych marki Minolta. Dlatego użytkownicy bez względu na to czy korzystają z urządzenia monochromatycznego, czy z C350 spotkają się z podobnymi przyjaznymi panelami kontrolnymi, łatwymi w zrozumieniu instrukcjami i innymi praktycznymi funkcjami zmniejszającymi wymagany czas obsługi.

Pełna zgodność z środowiskiem IT
Jedną z zasad przy konstruowaniu C350 było osiągnięcie pełnej integracji z środowiskiem IT. I właśnie – bizhub C350 jest dowodem na to, że Konica Minolta rozumie w pełni oczekiwania współczesnego świata biznesu. Dowodem jest w pełni zintegrowany drukująco-skanujący system sieciowy, cechujący się m.in. zgodnością z najnowszymi standardami tj.: WHQL i Cytrix z skomplikowanymi funkcjami zabezpieczeń. Dostępne są takie funkcje jak 8-cyfrowe hasło, funkcja usuwania wydruków i kopii, ochrona hasłem danych na dysku twardym i restrykcje w przypadku nieautoryzowanej próby dostępu.

Scentralizowany sieciowy system dla biur
bizhub C350 dostarcza kompleksowy system zarządzający zawierający m.in. zaawansowane zarządzanie podawaniem papieru, jaki i funkcjami wykańczającymi dokumenty. Pojemność podajników papieru to od 900 (standard) do 3.400 arkuszy, format od A5 do A3+ oraz gramatura od 64 do 256 g/m2. W trybie automatycznego druku dwustronnego obsługiwane są te same formatu, ale z gramaturą do 90 g/m2. Wśród funkcji wykańczania dokumentów dostępne są m.in. składanie do folderu, zszywanie, dziurkowanie i tworzenie broszur. Pomimo bogactwa tych cech, bizhub C350 cechuje się bardzo atrakcyjną ceną. Wygląda na to że w stwierdzeniu koncernu Konica Minolta "Jest to scentralizowany sieciowy system dla biur" kryję się wiele prawdy.