Zadzwoń: +48 32 241-31-27
biuro@e-kserokopiarki.plDane adresowe

Kserokopiarka kolorowa
bizhub C35
Produkt Specyfikacja

wszechstronność, znakomita komunikacja, kontrola kosztów

Konica Minolta bizhub C35 to przełomowe urządzenie o funkcjonalności porównywalnej z MFP A3, przeznaczone do dużych i średnich środowisk biurowych jako urządzenie dodatkowe lub jako urządzenie główne do małych biur. Urządzenie dobrze wpisuje się w codzienną komunikację biurową, oferując użytkownikom drukowanie, kopiowanie, skanowanie i faksowanie w jednej niedużej obudowie.

GDZIE najlepiej sprawdza się Konica Minolta bizhub C35?
  • TAM, gdzie jest ograniczona ilość miejsca
  • TAM, gdzie niezbędna jest szybka komunikacja i obieg dokumentów
  • TAM, gdzie większość dokumentów ma format A4
Kontrola kosztów
Wśród rozwiązań dla biznesu, bizhub C35 wyróżnia się możliwością rozliczenia kosztów użytkowania, dobrymi standardami bezpieczeństwa wydruków i niewielkimi wydatkami na eksploatację. Ma jeszcze jedną zaletę – mimo skupiania wielu funkcji w jednym – jest na tyle kompaktowa, że zmieści się na biurku, co ma decydujące znaczenie dla firm, które nie posiadają dużej przestrzeni biurowej.
Bizhub C35 zapewnia użytkownikom możliwość wygodnego drukowania i kopiowania na potrzeby komunikacji biznesowej, przygotowywania raportów czy prezentacji. Urządzenie wyposażono w intuicyjny panel dotykowy oraz animowaną instrukcję obsługi. Dodatkowymi zaletami bizhub C35 są bardzo cicha praca, niezakłócająca koncentracji nawet przy dużej ilości wydruków oraz duże spektrum funkcji skanowania do e-mail, SMB, na ftp lub twardy dysk. Nowy bizhub C35 skanuje też do USB i ma możliwość drukowania bezpośrednio z takiego nośnika, co oszczędza czas i ułatwia pracę bez konieczności podchodzenia do komputera.